Stebuklai prasideda! 
Magiškos rankų darbo pagalvėlės vaikams

APIE DANTUKŲ FĖJOS PAGALVĖLĘ

Kiekviena diena  nauja pasaka, kiekviena naktis  naujas stebuklas!

Esu Sidona, dviejų nuostabių vaikučių  Dovydo ir Smiltės mama.  Padedama savo mažųjų įkvėpėjų, kuriu bei siuvu stebuklingas pagalvėles vaikams. Siuvimas  tai vienas iš mano pomėgių, kuriuo galiu išreikšti save ir pasidalinti savo kūrybinėmis idėjomis su jumis. 


Pirmąją Dantukų fėjos pagalvėlę sukūriau norėdama padovanoti savo mažyliams kažką naujo ir nematyto. Kai tik iškrito pirmasis sūnaus dantukas supratau, kad „Dantukų fėjos“ darbas yra sudėtingas – kaipgi nepastebėta ji gali išsaugoti mažųjų svajones apie stebuklus?

 Dantukų fėjos pagalvėlė gali tapti tobula rankų darbo dovana jūsų vaikui, kuri puikiai tiks bet kuria proga. 

Tokia dovana lavins vaizduotę, padės patikėti burtais ir stebuklais, sukurs linksmą ir nepaprastą vaikystės prisiminimą apie pieninių dantukų iškritimą. 

Su didele meile ir tik geriausiais palinkėjimais pasiūtos pagalvėlės yra unikalios ir vienetinės. 

Pagalvėlė – švelni ir jauki. Ja galite papuošti vaikų kambarį. 

Pagalvėlėje esanti dantuko formos kišenėlė yra labai patogi įdėti ir išimti dantuką, kai „fėja“ atskrenda naktį...  

Tai tikra pagalba šioms stebukladarėms.

O kad nepamirštumėte, kada pirmasis dantukas iškrito – rėmelis, puoštas dantuko dekoracija, puikiai tiks pažymėti įsimintiną dieną. Rėmelyje taip pat galėsite parašyti kelintą bei viršutinį ar apatinį pieninį dantuką pasiėmė „fėja“. 

Tokia interjero dekoracija, puikiai atras savo vietą bet kuriame vaikų kambaryje.Visuomet esu pasiruošusi patarti bei išklausyti jūsų lūkesčius būsimai vaikučio dovanai įsigyti! 
Labiausiai man rūpi – kiekvienam mažajam svajotojui sukurti tobulą Dantukų fėjos pagalvėlę!